Bobinaj ve elektrik sektöründe deneyimi 1977 yılına dayanan ELEKTRO AKTİF BOBİNAJ ve ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 1999 yılında kurulmuş olup çok kısa bir süre zarfında sektörün aranılan ve önemli bir firması haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini ve müşteri sadakatini maksimum seviyeye çıkarmak için fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı her zaman prensip edinmiş olan firmamız; konusunda sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın ithalatını, toptan satışını ve pazarlamasını yaptığı ürünler arasında Alman malı kollektörler, mam kollektörler, kömür fırçaları, endüvi, yastık , dişli, rotor, stator, mandren, şalter, lehim pastaları ve lehim malzemeleri, normal presbant, mikalı presbant, F class yanmaz presbant (NMN-DMD), polyester presbant, kondansatör çeşitleri, İtalyan F class izolasyon spreyi ve izolasyon sıvıları, yapışkanlı cam bantlar, polyglass bant, H class makaron, silikon makaron, cam elyaf makaron, htg makaron ve ısıyla daralan makaron çeşitleri, globe izole bantlar, cam elyaf bant çeşitleri, Kavi ve HES marka emaye bobin tellerinin yanı sıra çeşitli izolasyon malzemeleri de bulunmaktadır.

Bobinaj ve elektrik sektöründe öncü olarak fark yaratan firmamız Abana elektrik motoru, el aleti motorları, süpürge motorları ve bobinaj için gerekli tüm malzeme ve yedek parçaların yanı sıra yeniliğe açık ithalat ve pazarlama anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Elektro Aktif, ithalat ve satış organizasyonunu profesyonelce yapıp satış ve satış sonrası hizmette sizleri yalnız bırakmayacak şekilde tüm enerjisiyle, uzman çalışan kadrosuyla sizlere hizmet etmektedir.

Firmamız yepyeni atılımlarıyla gücüne güç katmaya devam ediyor. Küçükköy' de 2500 m2 kapalı alanda sevkiyat, depolama alanını siz değerli müşterilerimizin hizmetine açtık. Ayrıca firmamız Karaköy' de 200 m2 kapalı alanda showroomunu bulundurmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kurumumuz müşterilerini birer dost olarak görür ve onlar için değer yaratmaya çalışır. Güven, sadakat, dostluk ve dürüstlüğe dayanan kesin ve pratik çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlamakta ve de alanında uzman çalışanlarıyla müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kurulduğumuz günden bu yana yerel pazarda verdiğimiz emeğin bir sonucu olarak yarattığımız güçlü firmamızın imajını korumak, ileriki dönemlerde de yeni çözüm ortaklarıyla aranılan bir firma haline gelmek, kurumumuzun nihai hedefidir.

WEB TASARIM GLOBAL MEDYA